Firmamız 1983 yılında triko imalatı ile işe başlamıştır. Başta Avrupa Ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye uzun yıllar triko ihracatı yapmıştır. Triko üretimi halen çocuk triko ve ev tekstili konularında devam etmektedir. “Bütün çocuklar melektir” anlayışı ile 2000 yılından bu yana konfeksiyon sektörüne girerek, bütün melekleri giydirmeyi hedeflemistir.

Türkiye genelinde 150 yi geçen bayi ağımızla markamızı ülkemizin dört bir yanına ulastırmıstır. En büyük hedefimiz; annelerimize, anne adaylarımıza ve çocuklarımıza kaliteli, aynı zamanda saglıklı ürünler sunmaktır.

Ürünlerimizde kullanılan kumaş ve aksesuarlar kansorejen madde içermemektedir. Firmamiz kendi bünyesinde hazırlamış olduğu modellerini ve koleksiyon çalısmalarını tüm mağazalarında sizlerin beğenisine sunmaktadır. Modayı takip eden değil, modayı oluşturan tasarımlara sahiptir. Firmamız sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunarken, ürünlerin anne ve çocuk zevkine uygun olmasına dikkat etmektedir.

Sizlerden gelen yoğun talepler hedef çıtamızı yükseltecek ve heyecanımızı devam ettirecektir..

Sevil AK
Genel Müdür

Misyon

Piyasadaki değişen talep ve istekler doğrultusunda ; istikrarlı, kaliteli üretim ve hizmet ile güvenilir olmak. Bu yönde markalaşarak sektörde söz sahibi örnek bir kurum olmak.

Vizyon

Kalitemizden ödün vermeden, yenilikçi anlayışımızla müşterilerimize çözüm ortağı olmak.

Değerler

Güzel ahlaklı olmak, Güvenirlilik ve dürüstlük, Müşteri odaklılık, Sürekli gelişim ve yaratıcılık, Ekip çalışması ve işbirliği, Sosyal Sorumluluk

INSTAGRAM

@nipperland